3267 BLACK MARINACE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 3267 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 315cm / 124inch |
| Height | 200cm / 79inch |
| Thickness | 4.0cm / 1⅝inch |
| Weight | 750kg |